قابلیت HLC دوربین مداربسته چیست – روبیکس

قابلیت HLC دوربین مداربسته چیست - روبیکس

قابلیت HLC دوربین مداربسته چیست ؟

به این معناست که  لکه های قوی نور که بیشتر در معرض دید تصویر هستند مانند چراغ های اتوموبیل را کاهش و در نتیجه کیفیت تصویر را بهبود می بخشد. برای مثال زمانی که نور چراغ ماشین را کاهش میدهد پلاک ماشین خوانا تر خواهد شد.

قابلیت HLC در جلوگیری از کور شدن دوربین های امنیتی در شب هنگام استفاده از چراغ های جلو خودرو بسیار مفید است. خوانایی پلاک از ویژگی هایی قابلیت HLC است .

اگر دوربین مداربسته قابلیت HLC را نداشته باشد تصویر پلاک واضح نمیباشد

 

قابلیت  BLC دوربین مداربسته چیست ؟

قابلیت BLC دوربین مداربسته به این معناست که وقتی نور از پشت یک جسم تابیده می شود باعث می شود که جسم تاریک دیده شود و در این حالت جزئیات جسم یا سوژه از بین می رود. قابلیت BLC باعث تصحیح نوری در این حالت می شود و تاثیر نور پیش زمینه‌ای که از پشت جسم در حال تابیدن است کمتر می شود.

قابلیت BLC باعت جبران نور پس زمینه می شود و همانند WDR میباشد با این تفاوت که ضعیف تر است و همانند WDR سخت افزاری نیست و به صورت نرم افزاری عمل میکند.تا حدودی جسم را از تیرگی خارج و تصویر را بهبود می بخشد

 

 

ممنون که با ما همراه بودید برای توضیحات کامل تر و خرید دوربین مداربسته میتوانید با شماره های 09127151267-6673184 و یا از طریق پیج اینستاگرام Rubixcam.ir ثبت سفارش انجام دهید

مدیریت روبیکس
ارسال دیدگاه