ماکت دوربین مداربسته چیست +مزایا و معایب ماکت دوربین های امنیتی

مزایا و معایب ماکت دوربین های امنیتی

چه صاحب خانه باشید و چه کسی که صاحب یا اداره کننده یک کسب و کار هستید، می دانید امنیت چقدر مهم است. جرم و جنایت به طور مداوم در حال افزایش است و حتی سرقت های کوچک می تواند کسب و کار شما را خراب کند. یک سرقت تمام عیار می تواند باعث شود همه چیز را از دست بدهید. افزودن یک سیستم اعلام سرقت به کسب و کار شما گامی عالی در جهت پیشگیری از این جرم ها است، اما افزودن یک سیستم دوربین مداربسته نیز می تواند حفاظت بیشتر و احساس ایمنی و امنیت بالاتری را ارائه دهد.

با این حال، اگر بودجه کافی ندارید، ممکن است به نصب چند ماکت دوربین مداربسته در داخل یا اطراف خانه یا محل کار خود فکر کنید. بسیاری از افراد از دوربین‌های امنیتی تقلبی استفاده می‌کنند و نتایج فوق‌العاده‌ای از آن‌ها کسب می‌کنند، اما برخی دیگر اصلاً با توجه به اینکه دوربین های تقلبی، آن هدف کاربردی واقعی را انجام نمی دهند از خرید آن صرف نظر می کنند. قبل از خرید دوربین های امنیتی تقلبی برای خانه خود، مهم است که به چند نکته فکر کنید تا بتوانید با آگاهی کامل تصمیم بگیرید. این مقاله به بررسی مزایا و معایب ماکت دوربین مداربسته اختصاص دارد. می توانید از این اطلاعات برای تعیین اینکه آیا دوربین امنیتی تقلبی تصمیم خوبی برای خانه یا محل کار شما است یا اینکه در عوض باید به دنبال یک سیستم دوربین نظارت واقعی باشید، استفاده کنید.

ماکت دوربین مداربسته چیست؟

ماکت دوربین مداربسته ، دوربین هایی هستند که به گونه ای طراحی شده اند که واقعی به نظر برسند، حتی اگر اصلا واقعی نباشند. هزاران دوربین امنیتی تقلبی مختلف وجود دارد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، و آنها در سبک‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف هستند. برخی حتی دارای ویژگی‌های ویژه‌ای هستند، مانند ویژگی حرکت / چرخشی یا  ال ای دی قرمز رنگ، در حالی که برخی دیگر نسبتاً ابتدایی هستند.

مردم اغلب دوربین های امنیتی تقلبی خود را بر اساس نوع کسب و کار خود انتخاب می کنند که بهترین تطابق را با دوربین های امنیتی واقعی دارند. انتخاب های زیادی از دوربین ها برای انتخاب وجود دارد. شما به سادگی باید وقت خود را صرف کنید تا تعیین کنید کدام یک برای شما بهترین هستند و همچنین باید تصمیم بگیرید که آیا دوربین های امنیتی تقلبی راه حل خوبی برای وضعیت امنیتی شما هستند یا خیر.

 

خرید ماکت دوربین مداربسته مدل MAKT-D32

 

ماکت دوربین مداربسته مدل MAKT D32

 

این ماکت دوربین مداربسته را می‌توانید از فروشگاه‌ اینترنتی دوربین مداربسته روبیکس تهیه نمایید، ماکت دوربین مداربسته مدل اسپید دام چرخشی به همراه چراغ ال ای دی و باطری خور این ماکت دوربین مداربسته چرخشی دقیقا مشابه دوربین های مداربسته چرخشی واقعی طراحی شده است، و با طراحی یک ال ای دی قرمز رنگ که کاملا قابل مشاهده است، این ماکت دوربین مداربسته را کاملا مشابه نمونه واقعی خود کرده است. این دوربین مداربسته دارای پایه بسیار مقاومی است که قابلیت نصب در فضای بیرون را دارد و کاملا ضد آب و گرد و خاک است.

خرید آنلاین دوربین مداربسته به شما این امکان را می دهد که انواع مختلفی از دوربین های امنیتی موجود را مشاهده کنید و در مورد سبک ها، اندازه ها و رنگ های مختلف انتخاب بسیار بیشتری خواهید داشت.

مزایای داشتن ماکت دوربین مداربسته چیست؟

داشتن دوربین های امنیتی تقلبی مطمئناً بهتر از نداشتن دوربین های امنیتی است. بسیاری از مردم نمی توانند تفاوت بین دوربین های امنیتی تقلبی و واقعی را تشخیص دهند و مشاهده یک “دوربین امنیتی” به تنهایی اغلب برای این کار کافی است.

بسیاری از صاحبان خانه ها و صاحبان مشاغل با نصب دوربین های امنیتی تقلبی در خانه خود احساس امنیت بیشتری می کنند. دلیل اینکه اکثر این افراد خرید دوربین های امنیتی تقلبی را به جای دوربین های واقعی انتخاب می کنند به این دلیل است که در بسیاری از موارد بسیار مقرون به صرفه تر هستند و نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند. آنها واقع بینانه تر به نظر می رسند. همچنین شما به تجهیزاتی مانند مانیتورینگ، دستگاه DVR یا هر یک از اجزای دیگری که برای ساخت یک سیستم دوربین مداربسته لازم است ، نیاز ندارید.

 

خرید ماکت دوربین مداربسته مدل MK-304

ماکت دوربین مداربسته مدل MK 304

معایب داشتن دوربین های امنیتی تقلبی چیست؟

اگرچه داشتن دوربین های امنیتی تقلبی مطمئناً جایگزین بهتری نسبت به عدم رعایت هیچ گونه اقدامات احتیاطی امنیتی است، مهم است که به یاد داشته باشید که واقعی نیستند. همیشه به یاد داشته باشید که یک دوربین امنیتی واقعی مطمئن‌تر از یک دوربین تقلبی است.

چه زمانی استفاده از ماکت دوربین مداربسته ایده خوبی هستند؟

اگر یک سیستم دوربین نظارتی موجود دارید و می‌خواهید کارایی آن را افزایش دهید، می‌توانید با استفاده از دوربین‌های امنیتی تقلبی این کار را نسبتاً ارزان انجام دهید. مطمئن شوید که دوربین های امنیتی واقعی شما در مهمترین نقاط قرار دارند و چند دوربین امنیتی تقلبی را در مکان های دیگر اضافه کنید. به عنوان مثال، در یک فروشگاه، ممکن است بخواهید دوربین های امنیتی واقعی خود را در ورودی ها و خروجی های خود، روی صندوق های پول خود و در مناطقی از فروشگاه که کالاهای گران قیمت دارید قرار دهید. سپس می‌توانید دوربین‌های امنیتی تقلبی را در اتاق‌های استراحت یا در دفتر خود قرار دهید تا سطح حفاظت بیشتری داشته باشید.

صاحبان خانه ممکن است بخواهند دوربین های امنیتی واقعی را در راهروی خود، نزدیک درب ورودی و نزدیک به پارکینگ یا گاراژ خود قرار دهند، اما سپس می توانند دوربین های امنیتی تقلبی را در داخل خانه خود قرار دهند. با این حال، مهم است که مطمئن شوید دوربین های امنیتی جعلی شما به خوبی با دوربین های موجود شما ترکیب می شوند تا بتوانند کار کنند. به دنبال دوربین های امنیتی ساختگی باشید که از نظر رنگ، اندازه و سبک مشابه دوربین های امنیتی واقعی شما هستند تا سارقان احتمالی نتوانند تفاوت را متوجه شوند.

اگر  از دزدگیر اماکن استفاده می کنید، ممکن است با استفاده از ماکت دوربین مداربسته احساس راحتی کنید. دزدگیرهای سرقت معمولاً سطح نسبتاً خوبی از امنیت را برای اکثر خانه ها و مشاغل ایجاد می کنند، به خصوص اگر در محله ای امن زندگی می کنید یا کسب و کار خود را در منطقه ای امن اداره می کنید، اما همیشه می توانید از داشتن یک سیستم دوربین امنیتی واقعی بهره مند شوید.

اگر احساس امنیت نسبتاً خوبی می کنید اما می خواهید از سرقت های احتمالی جلوگیری کنید و سارقان را بترسانید، دوربین های امنیتی تقلبی نیز ایده خوبی هستند.

اگر بودجه کمی دارید و به سادگی نمی توانید در حال حاضر یک سیستم امنیتی واقعی را بخرید، مطمئناً باید به خرید ماکت دوربین مداربسته فکر کنید تا نوعی ایمنی و امنیت به خانه و محل کار خود بدهید. شما اغلب می‌توانید مدل‌های اولیه دوربین‌های امنیتی تقلبی را بسیار ارزان خریداری کنید، و حداقل می‌توانید احساس بهتری داشته باشید با دانستن این علم که با هزینه اندک، مجرمان فریب دوربین امنیتی جعلی شما را بخورند.

چه زمانی دوربین های امنیتی جعلی ایده بدی هستند؟

مهم است که به یاد داشته باشید که دوربین های امنیتی تقلبی مشابه دوربین های واقعی نیستند. نه تنها سارقان باهوش و باتجربه گاهی اوقات می توانند تفاوت بین دوربین های امنیتی واقعی و تقلبی را تشخیص دهند، بلکه باید به خاطر داشته باشید که در صورت وقوع اتفاقی در خانه یا محل کارتان، هیچ فیلم نظارتی و مدرکی نخواهید داشت.

اگر در یک منطقه خطرناک با جرم زیاد زندگی می کنید یا صاحب یک تجارت هستید، معمولاً ارزش خرید یک سیستم دوربین امنیتی واقعی را دارد. دوربین های امنیتی واقعی واقعاً آنقدر گران نیستند و در مورد ایمنی و امنیت شما می توانند بسیار ارزشمند باشند. هنگامی که یک سیستم دوربین امنیتی واقعی را برای خانه یا محل کار خود خریداری کردید، می توانید آن را با چند دوربین ساختگی پر کنید تا امنیت بیشتری داشته باشید .

برای کسانی که نگرانی های جدی و قانونی در مورد امنیت خود دارند، دوربین های امنیتی تقلبی احتمالا ایده خوبی نیستند. این افراد همچنان احساس امنیت نخواهند داشت و در معرض خطر سرقت یا سایر جنایات قرار خواهند داشت. اگر شما یکی از این افراد هستید، باید به دنبال خرید یک سیستم نظارت واقعی باشید. سیستم های نظارت واقعی را اغلب می توان با قیمتی مقرون به صرفه خریداری کرد، به خصوص اگر خانه یا کسب و کار کوچکتری برای نظارت داشته باشید، و از نظر قیمت و هزینه مطمئناً ارزش پولی را دارد که با دزدیده نشدن و احساس امنیت بالاتری به شما و خانواده و یا کارمندانتان احساس خواهند کرد.

هنگام خرید دوربین های امنیتی تقلبی باید به دنبال چه چیزی باشم؟

اگرچه هدف از خرید ماکت دوربین مداربسته به جای دوربین های واقعی صرفه جویی در هزینه است، اما احتمالاً نمی خواهید ارزان ترین دوربین های امنیتی تقلبی را خریداری کنید. اگر به سراغ یک مدل بسیار ارزان بروید، با یک ماکت دوربینی مواجه خواهید شد که بیشتر شبیه یک اسباب بازی است.

بهتر است به سراغ ماکت های دوربینی که در رده قیمتی متوسط ​​هستند بروید. این دوربین ها اغلب با کیفیت و ماندگارتر هستند، اما این تنها دلیل ارزش بیشتر آن نیست. ماکت دوربین های بهتر اغلب بسیار واقعی‌تر هستند و احتمال فریب سارقان احتمالی بسیار بیشتر است.

یکی از مواردی که باید به دنبال آن باشید یک سبک واقع گرایانه است که به خوبی مناسب با خانه یا محل کار شما باشد.  ماکت دوربین هایی که روی دیوار نصب می‌شوند اغلب انتخاب خوبی هستند و اغلب می‌توان از آن‌ها هم در داخل و هم در خارج استفاده کرد. اگر دوربین‌های امنیتی واقعی دارید و می‌خواهید بدون صرف هزینه زیاد به سیستم خود اضافه کنید، سعی کنید ماکت هایی را پیدا کنید که بسیار شبیه به دوربین‌های واقعی شما باشد. در بسیاری از موارد، اکثر سارقان نمی توانند تفاوت را تشخیص دهند و شما می توانید با خرید ماکت دوربین مداربسته به جای واقعی ، در هزینه خود صرفه جویی کنید.

همچنین باید به ویژگی هایی که در ماکت دوربین مداربسته شما گنجانده شده است نگاه کنید. برخی از دوربین‌های امنیتی تقلبی شامل سیم‌های و یا چراغ‌های چشمک زن طراحی شده‌اند و قابلیت‌ چرخش  که به نظر می‌رسد حرکت افراد را ردیابی و دنبال می‌کنند، هستند. این ویژگی‌ها می‌توانند به حس واقعی دوربین‌های امنیتی تقلبی شما بیافزایند، اما مطمئن شوید که این ویژگی‌ها در واقع قبل از خرید در این ماکت ها وجود داشته باشند

با کمی تفکر و بررسی دقیق، می توانید یک ماکت دوربین که بسیار شبیه به دوربین واقعی است، خریداری کنید. با این حال، اجازه ندهید که شما را فریب دهد، زیرا اگر یک سیستم نظارت واقعی ندارید، واقعاً از خانه شما محافظت نمی شود، اما یک دوربین امنیتی تقلبی مطمئناً بهتر از نداشتن دوربین امنیتی است.

 

 

فاطمه خانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *