3 دلیل برای خرید دوربین مداربسته هایک ویژن

3 دلیل برای خرید دوربین مداربسته

با گذشت سالها از اختراع دوربین مداربسته، بیش از صدها شرکت در حال تلاش برای شکستن بازار و به دست آوردن سهم قابل توجهی از دنیای این کسب و کار هستند

3 دلیل برای خرید دوربین مداربسته هایک ویژن !

در زیر به دلایل اصلی برای خرید دوربین مداربسته هایک ویژن می پردازیم

  • با شبکه IP آن می توانید از دوربین در هر نقطه از جهان تصاویر آن را به طور زنده مشاهده کنید. و همچنین تصاویر ضبط شده را روی موبایل مشاهده کنید
  • بر اساس سیستم دوربین آنالوگ و HD ساخته شده است که به شما امکان می دهد صدای مطلوب و همچنین کیفیت تصویر واضح را ببینید.
  • برنامه نویسی پیشرفته این اجازه را می دهد فیلم های با کیفیت بسیار بالاتری را نسبت به اکثر سیستم های دوربین در جهان تولید کند.
  • با توجه به سرمایه گذاری عظیم آن در تحقیق و توسعه دوربین ها، برخی از این دوربین ها می توانند با رزولوشن تصویر  3860 × 2160 پیکسل ضبط کنند.
  • سیستم های با رمزگذاری های ویدئویی و رمزگشاها برای ارسال و دریافت اطلاعات ویدئویی نسبت به بقیه سیستم ها امن تر هستند

ویژگی های اصلی دوربین مداربسته

دستگیری مجرمین

برای حل جنایات، گرفتن مجرمان و کمک به آژانس های امنیتی و فیلمبرداری آنها در مقیاس وسیع،به دوربین مداربسته با قابلیت بالا همچون  نیاز خواهند بود.

نظارت بر ترافیک شهری

امروزه به علت تحقیقات و نوآوری های مداوم، این دوربین برای ساختن دوربین های نابه هنگام که می تواند برای بسیاری از چیزها بخصوص نظارت بر ترافیک استفاده شود، پیش میرود.

تشخیص چهره دقیق

 می تواند چهره اعضائی را که به طور منظم از یک درب یا درب ورودی استفاده می کنند را اسکن کنند و دسترسی به غریبه ها را مسدود کنند تا اینکه تأیید درست انجام شود. همچنین می تواند اثر انگشت را با استفاده از داده های بیومتریک ارائه شده به سیستم برای دسترسی به امنیت بهتر اسکن کند.

تشخیص ورود و خروج

همچنین می تواند برای یک بازاریاب که می خواهد بداند آیا تعداد افرادی که از مغازه یا بازار دیدن می کنند چقدر است !، برای دستیابی به یک کمپین بازاریابی از Heatmap در دوربین مداربسته استفاده می کنند.

قابل نصب در وسایل عمومی + ضبط ویدیو

از بعضی دوربین مداربسته می توان در وسایل حمل و نقل عمومی و وسایل نقلیه خصوصی با فضای ذخیره سازی کافی برای گرفتن هر لحظه ای که در خودرو اتفاق افتاده است، نصب کرد.

منبع : روبیکس

مدیریت روبیکس
ارسال دیدگاه